Pomoc w zamówieniu tel. +48 503 309 429

Centrum hodowlane

Podobnie jak jego ojciec Piet, Henk jest nie tylko miłośnikiem i znawcą , ale także kolekcjonerem najlepszych linii gołębi pocztowych. Kolekcja ta znajduje się w centrum hodowlanym Dr. De Weerd Pigeons (dawniej Interpalomas Lofts), zebrano w nim gołębie od wybranych hodowców oraz krajowych zwycięzców, tzw. As gołębie jak i gołębie olimpijskie.

Obecna podstawa centrum hodowlanego powstała dzięki zakupowi super przodka Dragon Rocket i kliku członków jego rodziny w sprzedaży Embregtsa – Theunisa i Andréa Smitsa.

Strona internetowa Dr. De Weerd Pigeons

 

Jesteś zainteresowany top gołębiami? Odwiedź naszą stronę internetową Dr. de Weerd Pigeons, gdzie można znaleźć  informacje na temat naszego centrum hodowlanego, historii naszej firmy oraz wiadomości o gołębiach, które są na sprzedaż.

Loty jednodniowe

Następnie zostały zakupione od Gaby Vandenabeele, Leo Heremans, Gaston van de Wouwer i Stefaan Lambrechts młode gołębie, które pochodziły od najlepszych gołębi hodowlanych. Podstawę hodowlaną  uzupełniono gołębiami o najwyższej wydajności ze sprawdzonych linii, takich jak Miss Gueret od Laevens-Vervaeke (1. Narodowy Gueret 10523 g.), La Souterraine Queen od René i Patrick Draye (1. Narodowy La Souterraine 4660 g.), Miss La Souterraine od Stefan Steenbergen (1. Narodowy La Souterraine 4,331 g.), Miss Vierzon od Eddy Belmans (1. Inter prowincjonalny Vierzon 10.587 g.), Argenton Star od Verreckt-Ariën (2. Natrodowy Argenton 5.084 g.) i Bourges Star od Kris Cleirbaut (4. Narodowy Bourges 26.984 g.).

Potomkowie tych gołębi udowodnili już swoją klasę, nie tylko w hodowli  Nicole de Weerd w Mol ( 2016 r. 2. mistrzostwo narodowe długodystansowych roczników KBDB, 2017 r.  8. mistrzostwo narodowe Hafo młode gołębie  KBDB,  2018 młode gołębie 4. Narodowy Bourges, stare gołębie 1. 2. 5. i 50. Narodowy Chateauroux, 20. Narodowy Argenton), czy Jana van Wanrooij w Bredzie (ponownie odnoszący sukcesy w 2017 r. Jako 1. typowany i 3. nietypowany mistrz na średnim dystansie, R3 region Brabant 2000), ale również w wielu wspólnych gołębnikach na całym świecie.

Maraton

W lotach długo dystansowych Henk nadal polega na fantastycznym potomku „Oude Kruk”, który został również uzupełniony o gołębie o najwyższej wydajności, takie jak „Olympic Marathon Queen”, 1. Olimpijczyk Maratonu Nitra 2011  „Ace Buffel”, 5 x 20 najlepszych NPO i oczywiście dzieci z najlepszych gołębi z hodowli  Kurvers-de Weerd. Bogata spuścizna doskonałego materiału hodowlanego z Piet de Weerd, udoskonalona nowymi zakupami Henka, do dziś dowodzi jego wyjątkowych cech dzięki najlepszym wynikom na całym świecie. W 2016 roku ponownie 2 międzynarodowe zwycięstwa zostały zarezerwowane u potomków gołębi De Weerd; 1. Międzynarodowy Barcelona  17.732 gołębi i 1. Międzynarodowy St. Vincent  10.647 gołębi.

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping