Pomoc w zamówieniu tel. +48 503 309 429

Jak ojciec tak i syn

W bardzo młodym wieku Henk de Weerd odwiedza ze swoim słynnym ojcem Pietem de Weerdem  wielu czołowych hodowców z całego świata i tak zaczyna się jego fascynacja gołębiami pocztowymi. Nic dziwnego, że Henk wyrasta na wielkiego miłośnika oraz hodowcę gołębi pocztowych, a po ukończeniu studiów weterynaryjnych, specjalizuje się  w kuracji i hodowli tegoż gatunku.

Klinika dla gołębi pocztowych

Już od 1972 roku dr Henk de Weerd specjalizuje się w medycznym oraz sportowo-technicznym prowadzeniu gołębi pocztowych. Jego pochodzenie, wiedza i doświadczenie uczyniły go jednym z wiodących lekarzy weterynarii w dziedzinie gołębi pocztowych, który podobnie jak jego ojciec podróżuje po całym świecie, aby dzielić się swoją wiedzą.

Obecnie w jego klinice w Bredzie pracuje zespól specjalistów, któremu Henk przekazał swoją wiedze i wieloletnie doświadczenie, gotowy doradzić hodowcą z całego świata jak utrzymać gołębie w dobrym zdrowiu i kondycji. Porady te nie ograniczają się jedynie do kwestii zdrowotnych, ale także systemu lotowania, żywienia, prawidłowej budowy gołębnika czy tez selekcji ptaków.

Aktywny na całym świecie

Porady udzielane są nie tylko w klinice w Bredzie, ale także w oddziałach w Ransdaal (Holandia), Colchester (Anglia) i Pekinie (Chiny), ponadto za pośrednictwem wszystkich możliwych środków komunikacji, takich jak telefon, e-mail i oczywiście mediów społecznościowych. Ponad 100 000 entuzjastów z ponad 40 krajów na całym świecie polega na wiedzy i kunszcie dr  Henka de Weerda oraz jego zespołu w klinice w Bredzie, których celem jest doradzanie wszystkim hodowcą, od hobbystów po profesjonalistów, nie tylko porady lekarskiej, ale także pomóc osiągnąć zamierzone cele w tym sporcie.

Belgica de Weerd

Henk de Weerd jest nie tylko prekursorem jako lekarz weterynarii, ale także prowadzi prym w dziedzinie opracowywania specjalistycznych leków i suplementów diety dla gołębi, które są sprzedawane pod szyldem Belgica De Weerd. Wszystkie produkty zostały stworzone po ścisłych badaniach, szeroko przeprowadzonych testach praktycznych oraz są wytwarzane zgodnie ze standardami GMP. Oczywiście wszystkie produkty są wolne od dopingu.

Referencje

Asortyment produktów Belgica de Weerd jest używany przez entuzjastów gołębi na całym świecie, z pełnym ich zadowoleniem. Lista referencji hodowców odnoszących sukcesy i zadowolonych klientów stale rośnie. Możemy to zauważyć w reportażach, gdzie przy okazji zwycięstwa, hodowcy nie ukrywają wdzięczności za porady dr Henka i jego zespołu  oraz pozytywny wpływ produktów Belgica de Weerd.

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping